Najnowsze wiadomości

3 lutego 2023 21:55

Jak przebić się przez Plateau utraty wagi aby łatwo schudnąć!Robisz wszystko dobrze, licząc kalorie, pracując godzinę dziennie, ale pewnego dnia zdajesz sobie sprawę, że nagle przestałeś tracić na wadze. Jak denerwujące jest to, że nie można już zmieścić się w mniejsze ubrania, co więcej, skala przestała się trząść przez kilka dni lub tygodni. To może być bardzo frustrujące, uwierz mi, byłem tam.

Jak popiersie przez Weight Loss Plateau i zacząć tracić na wadze po raz kolejny

Ponownie obliczyć swoje dzienne spożycie kalorii

Twój metabolizm spowalnia jak schudnąć, ponieważ organizm nie musi wywierać tyle energii, aby utrzymać jego teraz-slimmer ciała Jeśli nie dostosować swoje kalorie do rachunku za to, może trafić plateau. Łatwym sposobem na uniknięcie tego jest ponowne obliczenie dziennego celu kalorycznego po każdych 5 kilogramach utraty wagi. Jak się przekonasz, cel będzie coraz niższy. Na przykład, kiedy ważyłam 81 kilogramów, potrzebowałam 1500 kalorii, ale kiedy ważyłam 74 kilogramy, potrzebowałam już tylko 1300 kalorii.

Bądź konsekwentny

Aby stać się zdrowszą osobą, którą chcesz być, możesz czasem potrzebować zachowywać się jak ta osoba, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Może to oznaczać codzienne chodzenie na siłownię, nawet jeśli nie masz na to ochoty, albo zjedzenie jabłka, kiedy wolałbyś zjeść kawałek aloo paratha, ciasta. Ale konsekwentnie dokonywanie zdrowych wyborów - zwłaszcza gdy jest to trudne - przyspieszy cię na drodze z plateau i w kierunku zdrowego stylu życia, który masz nadzieję prowadzić. Ponieważ jeśli oczekujesz, że będziesz podążać za czymś tylko raz i oczekujesz, że to pokaże wyniki, to pomyśl jeszcze raz.

Hormony

Hormony są sygnały chemiczne, że komórki ciała używać do komunikowania się ze sobą i w zasadzie powiedzieć sobie nawzajem, co robić. Hormony Jak tarczyca, PCOS mogą wszystkie prowadzić do tych problemów. Więc nie mają spojrzeć, jeśli hormony są trzymając cię z powrotem w swoich celów utraty wagi przez ustalenie terminu z lekarzem. Aby promować dobre hormony upewnij się, że jesz dużo warzyw.

Ogranicz sól i sód

Woda przyciąga sód jak magnes, więc jeśli zjesz trochę więcej soli lub sodu niż zwykle, możesz zatrzymać dodatkowe płyny. Pięć filiżanek wody waży jeden kilogram, więc zmiana w płynie będzie miała natychmiastowy wpływ na wagę. Najlepszym sposobem na zmniejszenie ilości sodu jest pominięcie solniczki lub przypraw zawierających sód i spożywanie świeższych, nieprzetworzonych pokarmów.

Rozpieszczaj się raz w tygodniu

Utrata wagi jest bezcelowa, jeśli nie cieszysz się swoim nowym ciałem i nie świętujesz. Oznacza to, że raz na jakiś czas, a nie codziennie ???? i zapominanie o ścisłym zdrowym reżimie. Dlatego wielu dietetyków zaleca oszukiwanie raz w tygodniu, aby podkręcić metabolizm, a następnie zdrowe odżywianie przez resztę tygodnia. Często im bliżej jesteśmy osiągnięcia naszych celów (tj. te ostatnie 5 lub 10 funtów), tym trudniej będzie je zrzucić. Cierpliwość naprawdę jest kluczem. Trzymaj się swojej diety i reżimu ćwiczeń i ostatecznie, będzie osiągnąć swoje go

Bądź cierpliwy, pozostań silny i zmotywowany i wiedz, że tylko dlatego, że skala nie porusza się tak szybko, jak chcesz, twoje ciało osiąga lepsze zdrowie, co w dłuższej perspektywie oznacza bardziej zrównoważony cel utraty wagi zostanie osiągnięty.