Najnowsze wiadomości

3 lutego 2023 20:16

Aktorki Bollywood, które schudły dla kariery 

To jest tydzień Bollywood :P. Kiedy Shweta podzieliła się historią transformacji ciała Aishwaryi, pomyślałam, że porozmawiajmy o wszystkich bollywoodzkich aktorkach, które straciły wagę. Celem tego postu jest poczucie motywacji, a także czerpanie inspiracji od tych ekranowych Div!

Sonakshi Sinha jest jedną Aktorki Bollywood, które straciły kilogramy wagi i zawsze był besztany przez media za jej wygląd tłuszczu. Ona nie jest szczupła obecnie, ale stracił dużo wagi.

Parineeti Chopra, która jest kuzynką Priyanki Chopry, przyznała, że przed dołączeniem do filmów nie była po prostu pulchna, ale bardzo gruba.

Sonam Kapoor schudła ponad 30 kilogramów, aby wyglądać seksownie w swoim debiutanckim filmie - Saawariya.

Alia Bhatt jest kolejną bollywoodzką aktorką, która straciła na wadze i z 67 kg zeszła do 55 kg w zaledwie trzy miesiące na potrzeby swojego debiutanckiego filmu Student roku!

Katrina nie miała nadwagi , ale zrzuciła zbędne kilogramy, aby uzyskać super szczupły i dopasowany wygląd w filmie Shiela.

Sameera Reddy ważyła wcześniej 105 kilogramów, a jak gorąco wygląda teraz!

Zarine Khan również ważyła więcej niż tonę. Nie jestem w stanie rozpoznać jej na pierwszym zdjęciu ????

Kajol jest moją faworytką! Matka 2 dzieci, która cieszyła się swoim macierzyństwem. Jak ona wygląda jak szczęśliwa preggo -

 

Wygląda teraz jak Diva. Myślę, że wygląda najlepiej jak do tej pory. Co o tym sądzicie?

Kareena Kapoor była pulchna w swoim debiucie filmowym. Później stała się sensacją dzięki swojej figurze Size Zero!

Rani Mukherjee w niektórych filmach przybierała na wadze. Zrzuciła dużo dla Dil Bole Hadippa i wygodnie nosiła bikini w tym filmie.

Kto jest Twoim ulubionym aktorem Bollywood, który stracił na wadze dla swojej kariery?